Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Peter Beckers Genk.

Bosdel 64
3600 Genk

Telefoon: 089 32 22 10
E-mail: info@beckers.net.bmw.be

Alex Geurts
CEO - Centrauto Group

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: alex.geurts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: alex.geurts@centrauto.net.bmw.be
Stef Van der Mueren
COO - Centrauto Group
Jan Fastré
Operations Director - Peter Beckers

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: jan.fastre@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: jan.fastre@beckers.net.bmw.be
Peter Beckers
CNO - Peter Beckers

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: peter.beckers@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: peter.beckers@beckers.net.bmw.be


Jan Fastré
Operations Director - Peter Beckers

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: jan.fastre@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: jan.fastre@beckers.net.bmw.be
Tom Vermeire
Business Development Manager B2B / Fleet

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be
Diederik Sanders
After Sales Manager

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: diederik.sanders@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: diederik.sanders@beckers.net.bmw.be


Danny Boussu
Sales Advisor New Cars

Telefoon: 089 32 22 29 089 32 22 29
E-mail: danny.boussu@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 29 089 32 22 29
E-mail: danny.boussu@beckers.net.bmw.be
Jean-Paul Van Loo
Sales Advisor New Cars

Telefoon: 089 32 22 25 089 32 22 25
E-mail: jp.van-loo@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 25 089 32 22 25
E-mail: jp.van-loo@beckers.net.bmw.be
Frank Aerts
Sales Advisor New Cars

Telefoon: 089 32 22 24 089 32 22 24
E-mail: frank.aerts@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 24 089 32 22 24
E-mail: frank.aerts@beckers.net.bmw.be
Gert Neyens
Sales Advisor New Cars

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be
Axel Gielen
Product Genius BMW



Wim Barzeele
Sales Manager Used Cars

Telefoon: 089 32 22 27 089 32 22 27
E-Mail: wim.barzeele@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 27 089 32 22 27
E-Mail: wim.barzeele@beckers.net.bmw.be
Geert Laveren
Sales Advisor Used Cars

Telefoon: 089 32 22 26 089 32 22 26
E-mail: geert.laveren@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 26 089 32 22 26
E-mail: geert.laveren@beckers.net.bmw.be


Erik Mescher
Senior Manager B2B / Fleet

Tom Vermeire
Business Development Manager B2B / Fleet

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be


Pascal Verachtert
Senior Manager Sales Operations

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: pascal.verachtert@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: pascal.verachtert@centrauto.net.bmw.be
Nathalie Scheers
Sales Operations Business Support

Telefoon: 03 334 07 07 03 334 07 07
E-mail: nathalie.scheers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 334 07 07 03 334 07 07
E-mail: nathalie.scheers@centrauto.net.bmw.be


Annick Vandersmissen
Sales Administrator

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: annick.vandersmissen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: annick.vandersmissen@beckers.net.bmw.be


Diederik Sanders
After Sales Manager

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: diederik.sanders@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: diederik.sanders@beckers.net.bmw.be
Yves Haenen
Supervising Service Advisor

Telefoon: 089 32 22 12 089 32 22 12
E-mail: yves.Haenen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 12 089 32 22 12
E-mail: yves.Haenen@beckers.net.bmw.be
Raf Maesen
Service Advisor

Telefoon: 089 32 22 13 089 32 22 13
E-mail: raf.maesen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 13 089 32 22 13
E-mail: raf.maesen@beckers.net.bmw.be
Fabio Russotto
Service Advisor

Telefoon: 089 32 22 34 089 32 22 34
E-mail: Fabio.Russotto@Beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 34 089 32 22 34
E-mail: Fabio.Russotto@Beckers.net.bmw.be


Kathleen Lambrecks
Service Administrator

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: kathleen.lambrecks@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: kathleen.lambrecks@beckers.net.bmw.be
Heidi Bylois
Service Administrator

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: heidi.bylois@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: heidi.bylois@beckers.net.bmw.be


Koen Wuyts
Workshop Supervisor
Pascal Schijns
Master Technician


Wim Hendrickx
Bodyshop Supervisor

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be


Marc Grondelaers
Warehouse Supervisor

Telefoon: 089 32 22 15 089 32 22 15
E-mail: Marc.Grondelaers@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 15 089 32 22 15
E-mail: Marc.Grondelaers@beckers.net.bmw.be
Kurt Fitellaer
Warehouse Advisor

Telefoon: 089 32 22 16 089 32 22 16
E-mail: kurt.fitellaer@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 16 089 32 22 16
E-mail: kurt.fitellaer@beckers.net.bmw.be
Joeri Brusten
Warehouse Advisor

Telefoon: 089 32 22 17 089 32 22 17
E-mail: Joeri.Brusten@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 17 089 32 22 17
E-mail: Joeri.Brusten@beckers.net.bmw.be


Charlotte Verbrugge
Marketing Coördinator Centrauto Group
Tom Vermeire
Marketing Coördinator Peter Beckers

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be


Katrien Sneyers
Quality & Data Privacy Officer

Telefoon: 03 312 85 03 312 85
E-mail: dpa@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 03 312 85
E-mail: dpa@centrauto.net.bmw.be
Kevin Elst
ICT Coördinator

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: kevin.elst@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: kevin.elst@centrauto.net.bmw.be


Guy Lavigne
Senior Accounting

Telefoon: 089 32 22 32 089 32 22 32
E-mail: Guy.Lavigne@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 32 089 32 22 32
E-mail: Guy.Lavigne@beckers.net.bmw.be
Katrien Engelen
Accounting

Telefoon: 089 32 22 19 089 32 22 19
E-mail: katrien.engelen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 19 089 32 22 19
E-mail: katrien.engelen@beckers.net.bmw.be


Lynn Dedeurwaerder
HR Manager

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: lynn.dedeurwaerder@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: lynn.dedeurwaerder@centrauto.net.bmw.be

Verkoop

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Werkplaatsreceptie

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: raf.maesen@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00

Magazijn

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 15 089 32 22 15
E-mail: marc.grondelaers@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 18:00
Vr : 08:00 - 16:30

Carrosserie

Bosdel 66
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 18:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00

BMW Peter Beckers B.V.B.A.

Bosdel 64, 3600 Genk, Belgique
Bosdel 64,
3600 Genk, Belgique

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top