Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Peter Beckers Genk.

Bosdel 64
3600 Genk

Telefoon: 089 32 22 10
E-mail: info@beckers.net.bmw.be

Peter Beckers
Concessiehouder

Telefoon: peter.beckers@beckers.net.bmw.be peter.beckers@beckers.net.bmw.be

Telefoon: peter.beckers@beckers.net.bmw.be peter.beckers@beckers.net.bmw.be


Jan Fastré
Financieel Directeur

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: Jan.Fastre@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: Jan.Fastre@beckers.net.bmw.be
Diederik Sanders
Naverkoop Directeur

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: Diederik.sanders@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: Diederik.sanders@beckers.net.bmw.be
Tom Vermeire
Commercieel Directeur

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be


Frank Aerts
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 089 32 22 24 089 32 22 24
E-mail: Frank.Aerts@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 24 089 32 22 24
E-mail: Frank.Aerts@beckers.net.bmw.be
Danny Boussu
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 089 32 22 29 089 32 22 29
E-mail: danny.boussu@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 29 089 32 22 29
E-mail: danny.boussu@beckers.net.bmw.be
Gert Neyens
Product Genius

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be
Jean-Paul Van Loo
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 089 32 22 25 089 32 22 25
E-mail: jp.van-loo@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 25 089 32 22 25
E-mail: jp.van-loo@beckers.net.bmw.be
Mike Van Der Stukken
Verkoopafgevaardigde


Wim Hendrickx
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be
Geert Laveren
Verkoopsafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 089 32 22 26 089 32 22 26
E-mail: geert.laveren@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 26 089 32 22 26
E-mail: geert.laveren@beckers.net.bmw.be


Yves Haenen
Verantwoordelijke receptie - Technisch adviseur

Telefoon: 089 32 22 12 089 32 22 12
E-mail: yves.Haenen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 12 089 32 22 12
E-mail: yves.Haenen@beckers.net.bmw.be
Raf Maesen
Receptionist

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: raf.maesen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: raf.maesen@beckers.net.bmw.be
Heidi Bylois
Receptioniste

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: heidi.bylois@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: heidi.bylois@beckers.net.bmw.be
Fabio Russotto
Receptionist

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: Fabio.Russotto@Beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: Fabio.Russotto@Beckers.net.bmw.be
Kim Caelen
Receptionist

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: kim.caelen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: kim.caelen@beckers.net.bmw.be


Pascal Schijns
Diagnoseverantwoordelijke
Koen Wuyts
Werkplaatsverantwoordelijke


Marc Grondelaers
Verkoop professionelen

Telefoon: 089 32 22 15 089 32 22 15
E-mail: Marc.Grondelaers@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 15 089 32 22 15
E-mail: Marc.Grondelaers@beckers.net.bmw.be
Kurt Fitellaer
Verkoop particulieren

Telefoon: 089 32 22 16 089 32 22 16
E-mail: kurt.fitellaer@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 16 089 32 22 16
E-mail: kurt.fitellaer@beckers.net.bmw.be
Joeri Brusten
Magazijnmedewerker

Telefoon: 089 32 22 17 089 32 22 17
E-mail: Joeri.Brusten@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 17 089 32 22 17
E-mail: Joeri.Brusten@beckers.net.bmw.be


Wim Hendrickx
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be


Guy Lavigne
Boekhouding

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: Guy.Lavigne@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: Guy.Lavigne@beckers.net.bmw.be
Annick Vandersmissen
Verkoopsadministratie

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: annick.vandersmissen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: annick.vandersmissen@beckers.net.bmw.be
Katrien Engelen
Boekhouding

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: katrien.engelen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: katrien.engelen@beckers.net.bmw.be


Kim Caelen
Verantwoordelijke Backoffice

Verkoop

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Service/Werkplaats

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: yves.haenen@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 18:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Magazijn

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 15 089 32 22 15
E-mail: marc.grondelaers@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 18:00
Vr : 08:00 - 16:30

Werkplaatsreceptie

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 12 089 32 22 12
E-mail: Yves.Haenen@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00

BMW Peter Beckers B.V.B.A.

Bosdel 64, 3600 Genk, Belgique
Bosdel 64,
3600 Genk, Belgique

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top