Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Peter Beckers Genk.

Bosdel 64
3600 Genk

Telefoon: 089 32 22 10
E-mail: info@beckers.net.bmw.be

Alex Geurts
Gedelegeerd bestuurder

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: alex.geurts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: alex.geurts@centrauto.net.bmw.be
Philippe van der Brempt
Gedelegeerd bestuurder
Stef Van der Mueren
COO
Jan Reusens
CFO

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: jan.reusens@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: jan.reusens@centrauto.net.bmw.be
Jan Fastré
Operationeel Directeur

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: Jan.Fastre@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: Jan.Fastre@beckers.net.bmw.be
Peter Beckers
CNO

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: peter.beckers@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: peter.beckers@beckers.net.bmw.be


Tom Vermeire
Business Development Manager / Marketing Coordinator

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be
Diederik Sanders
After Sales Manager

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: Diederik.sanders@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: Diederik.sanders@beckers.net.bmw.be


Danny Boussu
Sales Advisor BMW / BMW i

Telefoon: 089 32 22 29 089 32 22 29
E-mail: danny.boussu@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 29 089 32 22 29
E-mail: danny.boussu@beckers.net.bmw.be
Jean-Paul Van Loo
Sales Advisor BMW

Telefoon: 089 32 22 25 089 32 22 25
E-mail: jp.van-loo@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 25 089 32 22 25
E-mail: jp.van-loo@beckers.net.bmw.be
Frank Aerts
Sales Advisor BMW

Telefoon: 089 32 22 24 089 32 22 24
E-mail: Frank.Aerts@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 24 089 32 22 24
E-mail: Frank.Aerts@beckers.net.bmw.be
Gert Neyens
Product Genius BMW / BMW i

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be


Danny Boussu
Sales Advisor BMW / BMW i

Telefoon: 089 32 22 29 089 32 22 29
E-mail: danny.boussu@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 29 089 32 22 29
E-mail: danny.boussu@beckers.net.bmw.be
Gert Neyens
Product Genius BMW / BMW i

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be


Tom Vermeire
Business Development Manager

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be


Wim Barzeele
Verantwoordelijke BMW Premium Selection

Telefoon: 089 32 22 27 089 32 22 27
E-Mail: Wim.Barzeele@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 27 089 32 22 27
E-Mail: Wim.Barzeele@beckers.net.bmw.be
Geert Laveren
Verkoopsafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 089 32 22 26 089 32 22 26
E-mail: geert.laveren@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 26 089 32 22 26
E-mail: geert.laveren@beckers.net.bmw.be


Yves Haenen
Verantwoordelijke receptie - Technisch adviseur

Telefoon: 089 32 22 12 089 32 22 12
E-mail: yves.Haenen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 12 089 32 22 12
E-mail: yves.Haenen@beckers.net.bmw.be
Raf Maesen
Service Advisor

Telefoon: 089 32 22 13 089 32 22 13
E-mail: raf.maesen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 13 089 32 22 13
E-mail: raf.maesen@beckers.net.bmw.be
Fabio Russotto
Service Advisor

Telefoon: 089 32 22 34 089 32 22 34
E-mail: Fabio.Russotto@Beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 34 089 32 22 34
E-mail: Fabio.Russotto@Beckers.net.bmw.be
Kim Caelen
Service Advisor

Telefoon: 089 32 22 41 089 32 22 41
E-mail: kim.caelen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 41 089 32 22 41
E-mail: kim.caelen@beckers.net.bmw.be
Heidi Bylois
Service Advisor

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: heidi.bylois@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: heidi.bylois@beckers.net.bmw.be


Koen Wuyts
Verantwoordelijke Werkplaats
Pascal Schijns
Diagnose Verantwoordelijke


Marc Grondelaers
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 089 32 22 15 089 32 22 15
E-mail: Marc.Grondelaers@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 15 089 32 22 15
E-mail: Marc.Grondelaers@beckers.net.bmw.be
Kurt Fitellaer
Parts Advisor

Telefoon: 089 32 22 16 089 32 22 16
E-mail: kurt.fitellaer@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 16 089 32 22 16
E-mail: kurt.fitellaer@beckers.net.bmw.be
Joeri Brusten
Parts Advisor

Telefoon: 089 32 22 17 089 32 22 17
E-mail: Joeri.Brusten@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 17 089 32 22 17
E-mail: Joeri.Brusten@beckers.net.bmw.be


Wim Hendrickx
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be


Guy Lavigne
Senior Accountant

Telefoon: 089 32 22 32 089 32 22 32
E-mail: Guy.Lavigne@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 32 089 32 22 32
E-mail: Guy.Lavigne@beckers.net.bmw.be
Katrien Engelen
Accountant

Telefoon: 089 32 22 19 089 32 22 19
E-mail: katrien.engelen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 19 089 32 22 19
E-mail: katrien.engelen@beckers.net.bmw.be
Annick Vandersmissen
Sales Administratie

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: annick.vandersmissen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: annick.vandersmissen@beckers.net.bmw.be


Michael Gastmans
HR Manager

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be


IT
Kevin Elst
ICT-verantwoordelijke

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: kevin.elst@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: kevin.elst@centrauto.net.bmw.be

Verkoop

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 23 089 32 22 23
E-mail: gert.neyens@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Werkplaatsreceptie

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: raf.maesen@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00

Magazijn

Bosdel 64
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 32 22 15 089 32 22 15
E-mail: marc.grondelaers@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 18:00
Vr : 08:00 - 16:30

Carrosserie

Bosdel 66
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 18:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00

BMW Peter Beckers B.V.B.A.

Bosdel 64, 3600 Genk, Belgique
Bosdel 64,
3600 Genk, Belgique

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top