Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

PETER BECKERS Maasland.

Rijksweg 185
3650 Dilsen-Stokkem

Telefoon : 089 62 97 80
E-mail: info@beckersmaasland.net.bmw.be

Alex Geurts
Gedelegeerd bestuurder

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: alex.geurts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: alex.geurts@centrauto.net.bmw.be
Philippe van der Brempt
Gedelegeerd bestuurder
Jan Reusens
CFO

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: jan.reusens@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: jan.reusens@centrauto.net.bmw.be
Stef Van der Mueren
COO
Jan Fastré
Operationeel Directeur

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: Jan.Fastre@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: Jan.Fastre@beckers.net.bmw.be
Peter Beckers
CNO

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: peter.beckers@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 10 089 32 22 10
E-mail: peter.beckers@beckers.net.bmw.be


Dorothy Cardeynaels
Site Manager
Tom Vermeire
Business Development Manager / Marketing Coordinator

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be
Diederik Sanders
After Sales Manager

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: Diederik.sanders@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 18 089 32 22 18
E-mail: Diederik.sanders@beckers.net.bmw.be


Mike Van Der Stukken
Sales Advisor BMW / BMW i


Mike Van Der Stukken
Sales Advisor BMW / BMW i


Tom Vermeire
Business Development Manager

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be


Jeffry Peters
Verantwoordelijke werkplaats


Christophe Clijsters
Service Advisor


Guy Lavigne
Senior Accountant

Telefoon: 089 32 22 32 089 32 22 32
E-mail: Guy.Lavigne@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 32 089 32 22 32
E-mail: Guy.Lavigne@beckers.net.bmw.be
Katrien Engelen
Accountant

Telefoon: 089 32 22 19 089 32 22 19
E-mail: katrien.engelen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 19 089 32 22 19
E-mail: katrien.engelen@beckers.net.bmw.be
Annick Vandersmissen
Sales Administratie

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: annick.vandersmissen@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 20 089 32 22 20
E-mail: annick.vandersmissen@beckers.net.bmw.be


Michael Gastmans
HR Manager

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be


IT
Kevin Elst
ICT-verantwoordelijke

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: kevin.elst@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: kevin.elst@centrauto.net.bmw.be

Verkoop

Rijksweg 185
3650 Dilsen-Stokkem

Contact

Telefoon: 089 62 97 80 089 62 97 80
E-mail: Mike.Van-Der-Stukken@beckersmaasland.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 10:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Werkplaatsreceptie

Rijksweg 185
3650 Dilsen-Stokkem

Contact

Telefoon: 089 62 97 80 089 62 97 80
E-mail: christophe.clijsters@beckersmaasland.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : Ma - Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : Gesloten

Magazijn

Rijksweg 185
3650 Dilsen-Stokkem

Contact

Telefoon: 089 62 97 80 089 62 97 80
E-mail: christophe.clijsters@beckersmaasland.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 – 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 16:30

Carrosserie

Bosdel 66
3600 Genk

Contact

Telefoon: 089 36 55 70 089 36 55 70
E-mail: wim.hendrickx@beckers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 12:00 & 14:00 - 17:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 14:00 - 16:30

BMW Centrauto Malle N.V.

Antwerpsesteenweg 105, 2390 Oostmalle, Belgique
Antwerpsesteenweg 105,
2390 Oostmalle, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top